تبلیغات
مهران مدیری

مهران مدیری

اگر هر بار كه لبخند بر لبانم می نشانی، می توانستم به آسمان بروم و ستاره ای بچینم، آسمان شب دیگر مثل كف دست بود.

                                                                               

دوستان سلام. واقعا ببخشید... برای نبودنم دلیل دارم . اول اینکه دانشگاه بودم وامتحان پشت امتحان(البته یکی از یکی افتضاح تر...دعاکنید برام) . ودوم ...عرض کنم که وبلاگ رو دادم ویرایش کنند اما از اونجایی که با آقای مهندس آبمون تو یه جوب نرفت وبلاگ که ویرایش نشد هیچ داغون هم شد اصلا ترکید!!! برای همین یه مدتی طول کشید تا یه وبلاگ جدید ساختم. همین طوکه می بینید قابش هم عوض شده چون فکر کردم اون قاب قبلی خیلی دلگیر بود.

آرزو می کنم نه در حد هنرمند بزرگ مون مهران مدیری عزیز بلکه در حدی آبرومندانه باشه و راضی کننده.

ودیگه اینکه این بنده حقیر رو از نظرات خوب  خودتون بی بهره نسازید...منتظریم.

ته چین...

 

زمانی که شنیدم برنامه جدید مهران مدیری مربوط به برره است خیلی تعجب کردم با خودم گفتم مهران مدیری هیچ وقت راه رفته را دوباره نمی پیمود .

و الان به این نتیجه رسیده ام که هنوز درست فکر می کنم چون مهران مدیری نمی خواهد راه رفته را دوباره برود او این بار در ته چین زندگی دوشخصیت معروف پاورچین یعنی پدر داوود و فرهاد را روایت خواهد کرد یعنی به حدود 40/50 سال قبل شخصیت های پاورچین بر می گردد و جریان آن در برره خواهد گذشت 

چقدر دلمان می خواست برره را ببینیم و بدانیم مردمانش چه شکلی اند چه می کنند و اصلا خود برره شبیه کجاست؟ و الان این دارد تحقق می یابد و من بیشتر و بیشتر به هوش مدیری پی می برم که چه زیرکانه آرزوی ما را فهمیده و درست دست روی آن گذاشته است . از این جالب تر اینکه زندگی مرمان برره در یک نسل قبل از آنچه ما دیدیم به نمایش گذاشته می شود. به یاد داوود می افتم که چقدر آداب و رسوم غلط و قدیمی داشت و حالا چقدر برایم جالب است بدانم پدر او که درست در 40/50 سال قبل ا زاو زندگی می کرده چه آداب و رسوم و سنت هایی داشته ؟!!! 

باید جالب باشد نه؟ منتظرم شما هم باشید زمان همه چیز را معلوم می کند.

 

 

تسلیت به جامعه هنری

 

 

این خبر آنقدر دیر به من رسید که فکر نمی کنم جایی برای تسلیت گفتن مانده باشد...

اما می خواهم از همی نجا فوت هنرمند عزیزمان آقای کاظم شهبازی تصویر بردار و نور پرداز بزرگ کشورمان را به جامعه هنری و مخصوصا مهران مدیری عزیز تسلیت بگویم و از ایشان می خواهم که ما را در غم خود شریک بدانند.

کاظم شهبازی در کارهای ببخشید شما... جنگ77 در کنار مدیری بود و همان طور که می دانید از دوستان فردین خلعتبری و مهران مدیری بود و در بسیاری از فعالیت های هنری این دو هنرمند را همراهی نمود

          . روحش آرام و شاد

 

 
نوشته شده در جمعه 24 تیر 1384 ساعت 02:07 ق.ظ توسط پگاه نظرات |

اخرین مطالب
مجموعه جدید
"مهران مدیری" در بارگاه هارون الرشید!
نیم نگاهی به ؛ مرد هزار چهره

جسته گریخته از کار جدید مهران مدیری
بازگشت مدیری بعد از ماه رمضان.
خاطرات کارهای مدیری و تندیس حافظ

هر روز روز تولد توست...

نیم نگاهی به ؛نامزدنگ؛